(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

Maximus Offensive 125 recenze - diskuze

reagovat
Maximus Offensive 125 recenze  
2016-05-24 20:02:59
2019-06-26 20:17:35

Jaromír.k (anonymný užívatel)

ahoj,máte nějaké nové informace o Kentoya maximus 125ccm?reálné zkušenosti?

Anihilator (anonymný užívatel)

Zatím nikdo nic. No na to jak tu prodejce psal, že jdou na dračku se divím, že to tu noví majitelé nechválí do nebes.

Taky jsem zvědav.

Primitiv (anonymný užívatel)

Kentoye ještě ani nepřišel kontejner,zatím se rozprodal v ČR jeden malý kontejner pod označením Offensive 125.K nám na servis jezdí ,mají už za ty dva měsíce třeba i 4000km a v pohodě.Kvalitou určitě nejlepší čínský skutr a myslím ,že se muže hrdě srovnávat i s takovým Kymco downtown 125 až bude Offensive ve stříkačce... icon

klára (anonymný užívatel)

mám v tom trochu zmatek,tak Kentoya nebo Offensive? co je co?

Nikde se zatím nedají sehnat recenze na tento skůtr, což je škoda. Jinak já i kolega v práci o něm uvažujeme, ale počkáme až na tu stříkačku. Jen doufám, že bude spolehlivá.

arnošt (anonymný užívatel)

Kontejner s Offensive 125 přijde za 14 dní karburátorové verze do Levného Moto v Praze...jáž mám rezervováno icon

"klára" napísal:
mám v tom trochu zmatek,tak Kentoya nebo Offensive? co je co?

Kentoya maximus a offensive je jedno a to samé, akorát prodávané někým jiným. A budou to prodávat ještě další 2 různí prodejci.

Jinak k nám do Dobrovic příjde za 14 dní. Už je prý jeden kus v Praze nebo někde v celním prostoru a na prodejně bude za 14 zkompletován. Barva hnědo černá, zrovna ta co se mi líbí, tak se na něho půjdu mrknout. Už aby byli ty stříkačky.

92peto (anonymný užívatel)

Ahoj, tak ja mam offensive 125 a zatim mi pride ze dobry, je pohodlnej a vypada moc hezky. Motoricky po meste uplne staci ale na dalnici je to slaby. Uvazuji ze příští rok bych si nechal na nem udelat tuning. Zatim mam najezdeno cca 600km... je to moj prvni skutr ssmile10 icon ssmile10

Ahoj, trochu se rozepiš, kolik to jede v jednom akolik ve dvou. Kolik si to veme, jízdní vlastnosti, kvalita zpracování a tak. Díky, příladně nějaké foto.

92peto (anonymný užívatel)

Ahoj, tak ze skutrik se mnou jede max 85km/h na rovinke do vetsiho kopce tak 75km/h max. Moje vaha je 85kg. Kdys sme na nem dva ja a přítelkyně tak do kopecka max 65km/h a na rovinke 75km/h. Stabilita je na nem celkem dobra a co se tyce spotreby tak zatim sem tankoval jenom 2× mam najeto 600km a natankoval sem jednou za 300 a po druhe za 200czk a jeste tam neco mam asi tak na 60km mozna vic.