(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

skutr Skútr Offensive 125 ccm EFI vstřikování - diskuze

reagovat
avatar

radek26 (anonymný užívatel)

Dobrý den. Jsem nováček tak nevím zda už někdo řešil novinku skůtru Skútr Offensive 125 ccm EFI vstřikování. Rozhoduji se pro koupi skůtru a nevím jaký vybrat. Koukal jsem na tento Offensive a druhá varianta by byla Jonway GTS 125. Pokud má někdo skušenosti z jedním nebo druhým prosím. poradte, Děkuji. Skůtr bude téměř deně v provozu, chtěl bych ho na cestu do práce co by bylo asi cca 25 km tam, a pak 25 km, zpět. Byl jsem se podívat v prodejně levné moto a mají tam hezké stroje. s:roll: icon s:roll:
avatar

Primitiv (anonymný užívatel)

ahoj,skutr Offensive 125 je uplně jiný level.Je to již motor se vstřikováním takže výkonově je také uplně někde jinde.Třeba takové GTS je také hezké pohodlné ale prostě je to jen motor s karburátorem ,proto je to i takové vlažnější a musí se na tom pak udělat upravy když člověk chce aby to bylo trochu svižnější třeba se spolujezdcem.U skutru Offensive vemeš za plyn a i ta blbá 125ccm akceleruje ,že se musíš pevně držet za řidítka icon
avatar

Anihilator (anonymný užívatel)

Dobrý den.
Taky uvažuju o koupi tohoto scoooteru, ale se vstřikováním. A taky bych s tím lítal do práce a připadně nekde kolem baráku. Tak by mě zají alo jestli to něco vydrží a nebo se to bude jen sr.t. Designové vypadá moc dobře, protože se mi líbí tyto moderny a samá ledka. Někdy si musím udělat do tohoto obchodu vílet a podívat se i na to jak se na tom jezdí. Ale stříkačky budou mít až asi od února. ssmile4 icon ssmile4
avatar

Primitiv (anonymný užívatel)

Koukni na nové fotky a barevné provedení.Myslím že jsou zajímavé.Jinak s EFI vstřikováním budou až někdy v létě 2016.Takže pro jaro budou pouze v karburátorové verzi,ale karburátorové motory vyrábí společnost Jinlang KOT engine ,který se vyznačuje vyšším výkonem než běžné motory GY6.
avatar

Anihilator (anonymný užívatel)

Tak jsem projel opět stránky a čtu, že stříkačky budou až v září 2016. Tak to je na hovno, po sezóně to kupovat nebudu. A karbec nechci. Stříkačka je stříkačka. Jen si říkám při váze 150 kg a jednoválci je to dost těžké + řidič. No nevím nevím. Teď jsem prodal Sůzu a ta měla 204 kg 4vál stříkačka a 72 kw, tak to jelo.
avatar

Primitiv (anonymný užívatel)

No to je blbý,ale na fotografiích ty barvy vapadají dobře. icon
avatar

Anihilator (anonymný užívatel)

No, někdy si k vám udélám vílet. Bude sranda. ssmile10 icon ssmile10
avatar

Ruda.knop (anonymný užívatel)

Dobrý den,kdy budou skutry Offensive volně k prodeji?Je možné si skutr nějak rezervovat?
avatar

Anihilator (anonymný užívatel)

No, jelikož ti tu asi nikdo neodpoví, odpovím tedy já. Při hlasování na stránkách motocykl roku 2016 psali, že se bude prodávat někdy v 6tém měsíci. Měli tam tu samou motorku, ale pod jiným označením, ale bylo to to samé. Bylo to v rubrice hlasovat do 125ti m3.
avatar

Primitiv (anonymný užívatel)

Skutry jsou již naskladněny na prodejně v Praze,ale pouze karburátory.Vstřikování až někdy v létě.