(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

nefunguje tachometr - diskuze

reagovat
nefunguje tachometr  
2009-01-12 23:11:28

quadlord (anonymný užívatel)

Při včerejším výjezdu mi na tachometru přestala fungovat okamžitá rychlost a počet najetých kilometrů (motohodiny). Otáčky fungují.
Neví někdo co s tím?
Re: nefunguje tachometr  
2009-06-16 21:09:45

tondy (anonymný užívatel)

Závada může být ve snímači impulsů měření rychlosti na zadní rozetě.
Může být jen příliš daleko od rozety. Vzdálenost by měla být 1 - 2 mm
od plného materiálu. Čím blíže tím lápe.Pozor ale na vůli zadní osy a
házivost rozety, aby se při otáčení nepoškodil.

Simik (anonymný užívatel)

Ahoj, před pár měsíci jsem si koupila shineray 250 STXE r.v. 08 od jednoho chlápka a mám teď 2 problémy, jakmile otočím klíčem, začne svítit ostře brzdové světlo, nevíte, jak to opravit, nebo na co kouknout, celkem mě to znervózňuje, lépe řečeno ty řidiče, co jedou za mnou ssmile4 icon ssmile4 a ještě mám problém s nastartováním. Jakmile je to studené, tak to nejde, přitom zezačátku to startovalo na brnkačku. Zkoušela jsem vyměnit svíčku a tou to není, potom jsem nabíjela baterku a také to nechce pořádně startovat. tak musím pokaždé startovat s trochou plynu. Ale když je to zahřáté, tak to chytne hned napoprvé. Nevíte v čem může být problém. Díky za radu Simona
2009-09-01 09:06:12

osvald blecha (anonymný užívatel)

to startovaní,zkus priskrtit sytič tou plastovou packou na karburatoru,brzda sviti protože je sepnute čidlo ale se zaseklo....
2011-09-06 05:33:03

s.snupi (anonymný užívatel)

Ja dnes prisel. a pri otoceni klicku v zapalovani se nic nedeje a ani nejde nastartovat baterka je v poradku a uz vcera pri projizdeni blbnul displej a tachometr. Mam ctyrkolku 3 dny a uz taky problem. Mam Shineray Galaxy 250. Poradi nekdo.

Děda (anonymný užívatel)

Nevíte jak zapojit tachometr na schineray 250 od předu až do zadu
Tachometr Lyda 250  
2021-09-09 10:07:42

Marek (anonymný užívatel)

Zdravym mam problem s tachometrem na Lyde 250 neukazuje rychlost bylo tam spatne cidlo ktere sem vymenil a nic porad neukazuje tak sem sel po dratech a podotykam tak sem to koupil a nasel sem prasklou pojistku ktera byla nahrazena kusem dratu hovada no a porad nic az sem dosel k budiku a po dlouhem premlouvani sem ho rozpulil branil se a tam byl teda uz nebyl odbouchlej odpor ten sem taky vymenil nastesti tam byla napsana hodnota a tachometr zacal ukazovat takze uspech do chvile nez sem se poradne rozjel tam sem zjistil ze kdyz jedu 50km/h tak tachometr ukazuje 14km/h otazka je kde je problem Poradi te prosim