(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

Kazuma Jaguar 500 4x4 Long- RECENZE - diskuze

reagovat

Lukáššš-Krnow (anonymný užívatel)

Ahoj,je tady o teto čtyřkolce celkem hodně napsáno...Byli by ještě nějaké recenze od majitelů.Přál bych si jí k vánocům a připadá mě to jako nejlepší volba u čtyřkolky do 150 000kč.

Sparťan-Bill (anonymný užívatel)

no určitě doporučuji vem novou verzi...jezdil jsem i na starý taky dobrý ale facelift má nastavené lepší odpružení...je taková celkově měkčí a při razantní jízdě a skokách to nemlátí to řidítek....

...a kolik to tak utahjne na kouli...bude me to mít i jako pracovní stroj na statku....

počítej že když daš 700kg na kouli a pojedeš na redukci tak to stím nemá sebemenší problém a bude mít ještě rezervu.

jo dík a ještě by mě zajimalo jakou to má spotřebu a jestli je potřeba na něco si dat pozor nebo jestli to má nějaký slabší místo poruchovost atd....

No spotřeba je dost individuální.Když jezdíš po asfaltu udělaš si vejlet jedeš konstantní rychlostí tak se to da stlačit na 6,5L/100km .Když jezdíš terén nebo když to budeš používat jen na práci v lese tak to bude krapánek více.Ale nic dramatického.Jinak poruchovost...Je to jednoduchý motor ale je výkonný a díky jednoduchosti i bezporuchový a není tak náchylný třeba na nečistoty v benzínu jako čtyřkolky se vstřikovacím motorem.Tady maximálně se ti může zanést tryska v karburátoru ale to se dá opravit doma na koleně...stejně jako výměna svíčky.Jak řikam je to jednoduchý motor takže si člověk vlastně muže vše opravit sám jako na škodě 120 icon

tak to je super...já ještě zvažim jestli vemu krátkou nebo dlouhou verzi.Zase s krátkou bude lepší manévrovatelnost mezi stromy v lese...dlouhá zase má více místa pro spolujezdce,ale obě jsou pro 2 lidi,tak asi jeste uvidím no...

Vasek73 (anonymný užívatel)

Zdar tak já mám kolku a na jaro ji budu mít 5 roků najeto 5tis km bez větších problémů motor 100pro. Spotřeba je určitě větší než 6,5litru určitě nejde pod 10 litrů pokud vozím dřevo tak se to pohybuje určitě hrubo nad 10 litrů s;-) icon s;-) . Všechno drží. Problémy jen při studených startech v zimě ale to už je údajně vyřešeno ssmile4 icon ssmile4 na další otázky rád odpovím a můžu poslat fotky stačí napsat Vašek.

primitiv (anonymný užívatel)

čau vašku...a vypínáš palivový kohout když máš horší starty?Ono totiž podle mě kdyby si ho vypnul tak ti benzín naspadne a pak při startování nemusí tak dlouho tahat do karbecu....

Vasek73 (anonymný užívatel)

Čau starý kamaráde. Já si myslím že pokud zastavím benál tak určitě spadne pro jsem kohout úplně vyhodil a tím pádem je karbec stále pod tlakem ale to taky nepomohlo. Tak teď už delší dobu sleduji zlepšení. Důvod, změna stylu startování. První protočím motor bez sytiče a pak ho zapnu a chytne na šup.