(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

Redakční test Linhai M550L EPS - diskuze

reagovat

Janek (anonymný užívatel)

jsem na tomto webu QM prošel zkušenosti skutečných majitelů čtyřkolek Linhai a jsem celkem překvapený ,jak pozitivně o nich píšou.To nejsou nějaké anonymní příspěvky v diskuzích ale opravdu skutečný majitelé ,které tam mají i fotografie.Toto Vám žádný konkurenční prodejce neřekne .
Redakční test Linhai M550L EPS  
2019-10-27 10:24:29
2019-11-03 09:22:08

Stanley (anonymný užívatel)

Můžete poslat odlaz nebo to sem překopírovat?Nějak to nemohu najít
Tady ještě video z testu v Rumusku autosalonu
https://www.autosalon.tv/reportaze/autosalon-44/recenze-sportovne-pracovni-ctyrkolky-linhai-m550l-efi-eps-4x4

Janek (anonymný užívatel)

Jo klidně ,já to sem vložím podle jejich skutečných nicků ,aby mě někdo neobvinil ,že si to třeba vymýšlím
Linhai M550  
2019-10-27 10:26:39

kabl (anonymný užívatel)

Úvodní informace o čtyřkolce:

Dlouho jsem pokukoval po čtyřkolkách tak konečně mám jednu doma
Zkušenosti, recenze, popis:

První kilometry byli dost zajímavé s porovnání s motorkou. Teď mam najeto něco přes 1200km a až na pár drobností (uklepaný držák baterie a tekoucí hadice) vše šlape jak má.

Xgrany (anonymný užívatel)

Linhai M550
Moje první čtyřkolka a uvidíme, jak bude spolehlivá.

Koupena v březnu 2019 s nájezdem cca 700 km.
Nyní už mám najeto 1350 km a zatím naprosto bez problémů.

jerczy (anonymný užívatel)

Linhai M550

Spokojenost, je to první moje čtyřkolka. Nemám ji na žádné závodění.

Pořízená pro zábavu a naprostá spokojenost. Občas práce kolem baráku a pohoda. Výkon zatím dostačující. Závažné poruchy žádné.
Jedna věc ale silně chybí, neukazuje kolik je hodin. Na čas Číňani nějak zapomněli.

NXram (anonymný užívatel)

Linhai 400

Zakoupeno náhodou prvotně pro staršího syna, ale pak jsem to přehodnotil a nejen kvůli barvě je pro manželku smile4

Linhai jsme v rodině měli již před lety, začínal na ní táta, byla to Dragon Fly 400 4x4 s karburátorem a v podstatě jí nebylo moc co vytknout až na starty po delší době za studena.
Tahle je již EFI, kdyby ne, nekoupil bych jí, chci přijít, nastartovat a jet.!-) Když můžu porovnat s TGB, je ten cenový rozdíl samozřejmě znát, ale to by bylo asi divné kdyby ne. Nemám ji však co vytknout, jen možná to, že se musí čekat až spadnou otáčky pod 2000, jinak to jde přes zuby. Manželka je spokojená, že je čtyřkolka menší, i řidítka jsou užší a cítí se na ní prý lépe než na velké TGB. Jediné, co jí schází je posilovač, ten by ráda, jinak super. Vidím to tak, že jestli jí to bude bavit, nechám 400 staršímu synovy, stejně kolem ní krouží a jí koupím novou M550 s EPS

DexterD (anonymný užívatel)

Linhai 300

Druhá 4kola pro přítelkyni,na vyblbnutí pro tu moji kočku to stačí

Jako dá se...radši jezdím na sportce..ltz 400 to je moje parketa.do budoucna raptor 700.to by byla jinačí muzika

Longi (anonymný užívatel)

Linhai M550L EFI
za málo peněz možná dost muziky. Čas ukáže jak bude spolehlivá.

Zatím zajíždím,časem se rozepíši. Už od prvního tankování klame ukazatel paliva,prodejce slíbil nápravu při prvním servisu. Taktéž se strácí tlak v brzdach uvidíme jak dopadne první servis.Jinak jsem se strojem spokojen zatím mám najeto jen 300km.