(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

Gladiator X1000 V-Twin EPS- váš názor...? - diskuze

reagovat

Markýz de sade (anonymný užívatel)

Scháním co nejvíce informací o této čtyřkolce.Někdo Journeymana chválí někdo zase haní.Vzhledově je podařený o tom žádná,ale co taková životnost když je to čínský stroj.Věřím ,že jako nový bude sloužit bezproblémově,ale když člověk za něco dá přes čtvrt milionu ,tak asi očekává ,že mu to bude sloužit více let a že po ujetí 10 000km to nebude zralé na odpis jako staré Journeymany 510.

Janek (anonymný užívatel)

Tento stroj je certifikovaný jako pracovní stroj na žlutých spz.Má to celkem dost omezení ,třeba že nesmíte o víkendu na silnici první třídy nebo do města.Navíc častější návštěvy STK,omezená rychlost oproti bílým spz a toto vše za "pouhých" 260 tisíc.No nekupte to když je to tak levnésmile4

Markýz de sade (anonymný užívatel)

Zajímá mě tedy proč je ta cena tak vysoká 257 tisíc a ještě je to bráno jako traktor ,když konkurence nabízí TGB blade 1000 s posilovačem za 225 tisíc.Nechci nějak hanit CF moto ,ale přeci jenom Taiwanská TGB je firma s tradicí a historií oproti CF Motu Made in China.
Gladiátor X 1000  
2019-03-10 10:31:26

(anonymný užívatel)

TGB Blade 1000 ano je levnější ale ptal jsem se měli na prodejně i X1000 gladiátora a doporučili radši cf moto že je tam technika lepší a jak to bude spolehlivé je na uživateli.A žluté RZ jsou zatím že traktorová verze T3b je pro výrobce jednodušší uvést na trh bílé RZ L7e budou po druhé polovině roku a bude i o něco dražší.Jenom co jsem zjistil přes autoškolu kam chodíme na školení paní si dala tu práci přes úředníky na homologaci T3b je nutný ŘP.sk T nikoliv B jak píší prodejci a není tam omezení na jízdu o víkendech ale nesmí se s tím na dálnici max.dle TP průkazu je 60km/hod a nesmí se do míst kde je vjezd traktorům zakázán.Na verzi L7e bílé RZ je ŘP sk.B a není tam žádný omezení

Primitiv (anonymný užívatel)

A kam prosimtě chodíš do autoškoly?To ta paní je teda pěkná kr...a ,když ti tohle řekne.
řidičské oprávnění skupiny B tedy na auto platí pro řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů s maximální přípustnou hmotností nepřevyšující 3,5 tuny
Gladiátor  
2019-03-11 06:16:29

(anonymný užívatel)

Pak to na těch silnicích nemá takhle vypadat pokud máš v velkém TP Traktor tak určitě tě PČR nechá pokračovat v jízdě na ŘP B a navíc proč prodejci mluví že nesmíš na silnici I.třidy o víkendu to pak nedává smysl nemyslíš?Podívej zkus si pořádně přečíst zákon co smíš a nesmíš řídit pokud nemáš na to oprávnění.I když jsou na magistrátu umělci číst umí snad každý.Pokud mají výjimku je dobré vědět jakou a nepsat o někom že je k....a.
Gladiátor  
2019-04-16 13:03:11

Jaroslav (anonymný užívatel)

Zdravím zbavil jsem se Jonwaye a koupil toho gladiátora x1000 mám ho od neděle je to nářez je zatím bez čísla ale testování v ulici proběhlo je to jak píšou fakt má brutální zátah a ten dunivý zvuk to bude hodně návykové je to bombaa ????

Zuzka.kuhnová (anonymný užívatel)

Gladiátor 1000 je super ,ale s cenou 260 tisíc je to přestřelené.Konkurenční TGB Blade 1000 s posilovačem za 225 000,-kč a jak se psalo již někde v tomto vláknu.TGB je firma s mnohem delší tradicí,žádná rychlokvaška
Gladiátor  
2019-04-17 12:37:46

Jaroslav (anonymný užívatel)

To jsou pouze plané řeči je úplně jedno co si kdo vybere já si vzal cf moto x1000 a že jsem dlouho vybíral a kdybych měl víc peněz nekoupil bych ani TGB ani CF MOTO.A vybral bych výrobce který začal vyrábět dříve než asijské provincie.
TGB VS GLADIATOR  
2019-07-24 05:29:47

Jiří (anonymný užívatel)

Dobrý den budu si kupovat čtyřkolku a nevim jsem dost nerozhodnej nevim jestli tgb 1000 a nebo gladiatora 1000 můžete někdo poradit plusy mínusy děkuji