Janek (anonymný užívatel)
TGB forever

Janek (anonymný užívatel)

Tom (anonymný užívatel)
Jana (anonymný užívatel)
Jarin (anonymný užívatel)
Jana (anonymný užívatel)
.Takto to prostě funguje bohužel.Jarin (anonymný užívatel)
Michal (anonymný užívatel)
Janek (anonymný užívatel)
ty wole a u jakýho prodejce si byl?nebo si byl na nějakém tripu když si to psal?To je hrozné ,co jsou lidi schopný namačkat na klávesnici.Jinak CF 1000 by již u prodejce měl být odblokovaný na plný výkon.(anonymný užívatel)
Pavel (anonymný užívatel)