(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

Kentoya -Tresní oznámení pro PODVOD - diskuze

reagovat
Kentoya -Trestní oznámení pro PODVOD  
2017-12-11 18:55:18
2017-12-11 19:53:30
avatar

Veronika Pikrtová (anonymný užívatel)

Chtěla bych všechny varovat před koupí skútrů značky Kentoya!!!Od července čekám na TP od jednoho brněnského prodejce, komunikace velmi špatná, jen sliby a nic. Už jsem řešila i přes ČOI a mimosoudní řešení sporů. Přislíbili vydání TP a odškodné do 13.12.2017 Zatím pořád nic. Podám trestní oznámení, pokud se nic nestane.Výrazně doporučuji od nich nic nekupovat! Nejdříve nedodali bonusové (a přislíbené) příslušenství, až po dohadech ho zaslali, přičemž z vás doslova dělali blbce. Od nákupu 7/2017 nemám TP, platím zbytečně pojistku, protože ani slíbené převozky zrovna rychle nedodají. Spor jsem dala i ČOI, která s nimi nic nezmohla. Mimosoudní řešení sporu zatím také bez odezvy. Pokud jim voláte a dovoláte se, tak jen přislíbí že vaši věc předají kolegovi a ten se neozývá.
Pokud obchod do slíbeného data TP a odškodné nedodá budu podávat trestní oznámení. Vracet skútr by nemělo cenu, pochybuji, že bych viděla ještě někdy peníze.
avatar

Rostislav Bílý (anonymný užívatel)

Dobrý den,zajímalo by mne ,jak to nakonec dopadlo.Považoval jsem značku Kentoya za seriózní značku ,ale při čtení Vašeho příspěvku mne zamrazilo
Oznámení trestní  
2018-01-30 18:01:45
avatar

Jan Staněk (anonymný užívatel)

DObrý den , za to asi úplně značka Kentoya nemůže, ale ten smluvní partner, který v tom má asi bordel. Jen pro zajimavost která pobočka za to může? Přemýšlím o pořízení skútru Maximus nebo Broadway a tak zjištuji informace u kterého dealera brát či ne,. Děkuji f22fly@seznam.cz
avatar

Veronika Pikrtová (anonymný užívatel)

Nakonec jsem TP obdržela,ale byly to krušné měsíce.To je sice hezké ,že je to dealer Kentoyi,ale když jsem volala přímo do Kentoyi,tak se majitel pan Rohan se mnou vůbec nebavil ,že prý je to problém toho ,kde jsem to koupila a že můj skútr ještě není uhrazen a proto mě techničák v žádném případě nadají.Jedná se o autorizovaného prodejce Kentoya na jižní moravě.
avatar

Zuzkys (anonymný užívatel)

Kentoyu jsem měla,ale už prodala.V Praze nemají žádný kloudný servis ,pouze v Uhřiněvsi ,ale přístup naprosto hrozný
avatar

Denis Janeba (anonymný užívatel)

Mě odešlo vstřikovací čerpadlo a musela se vyvrtat dírka na víčku od nádrže a proč se roztekl plast okolo světel ještě v záruce po 1000 km. KENTOYA PHOENIX 125? Nemohu pořádně jezdit, posílají to na opravu ze Zaječic až do Prahy kde to je 3 neděle.Když jsem psal na email přímo do Kentoyi ,tak nikdo za měsíc neodpověděl, budu tam muset asi zavolat. Musejí všem kdo mají tento stroj vyměnit ty plasty za kvalitnější a informovat dodavatele.Že jsem si tu Kentoyu kupovalsmile8 jsou s tím jenom starosti.