(+420) 777 156 057 nebo 211 221 758

LevnéMoto ul. Hulická 2738, Praha 9

Co bude lepší do začátku - diskuze

reagovat
Co bude lepší do začátku  
2018-01-29 11:37:56

krata 22 (anonymný užívatel)

Zdravím všechny čtyřkolaře, chtěl bych se zeptat co by bylo lepší na úplný začátek. Do teď jsem jezdil na motorce a chtěl bych i čtyřkolu jen nevim jakou, zatím by to byla "čína" tak jsem koukal na Gladiator x450 a nebo na Linhai 500 libí se mi obě, ale nevím jak jsou na tom s výkonem , jízdnima vlatnostma a s celkovou vydrží stroje aby se to po 1000km nezačalo rozpadat a nebylo to víc v servisu než doma. Už jsem koukal na různá fora a na jednom pomlouvají jednu a na druhém zase tu druhou, zatim bych s ní nejezdil nějaké těžké terény jen polní cesty kolem rybníka atd a nic s ní tahat taky nebudu jen běžné projíždky . Určitě budu rád za každý Váš názor jak říkam byla by to moje premiéra tak dik za rady
Co bude lepší do začátku  
2018-01-29 11:45:17

marek (anonymný užívatel)

Vzhledem k ceně tak určitě Linhai 500 se zadním diferákem a vstřikováním.To prostě nemá konkurenci a na quadmanii si můžou psát co chtějí.Linhai není žádný krám.Jestli chceš něco lepšího a máš na to peníze tak určitě nekupuj Journeymana.Neříkám ,že je špatný ale za ty peníze máš už lepší alternativu v podobě TGB 600.
Co bude lepší do začátku  
2018-01-29 18:33:50

krata 22 (anonymný užívatel)

Děkuju za tvuj názor, zatim o čtyrkolkách moc nevím a maš s ní nějakou osobní zkušenost budu totiž kupovat 2 pro mě i pro přítelkini abych nejezdil sam proto zatím koukam po tadytěch variantách prodejci ti vychvalí zrovna tu co prodavají a o tý druhé ti skoro nic neřeknou