Journeyman X8 v TV reportáži o záchrané službě - diskuze

reagovat
Journeyman X8 v TV reportáži o záchrané službě  
2017-01-14 00:51:07
2017-01-14 00:52:38

Hugo chodí boss (anonymný užívatel)

Teď koukám na reportáž na ČT24 události z regionu a tam mají záchranáří Journeymana X8 a eviděntně s ní nejsou moc spokojenismile10
Ještě že mám TGBsmile12
od 19.50 vteřiny
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/317281381990113-udalosti-v-regionech

Franzs (anonymný užívatel)

Bych prodejci Journeymana doporučil ,aby ka keždýmu stroji Gladiátor X8 dávali poukaz na vyšetření na psychyatrii do Bohnic ,jestli je kupující v pořádkusmile1 Dát 200 papírů za něco takového může jenom blázen,když na trhu jsou za tyhle peníze mnohem lepší stroje ,třeba Blade 1000 je sice nepartně dražší,ale je to jak srovnámat Dacii s VW....Do souseda jsem to taky pořád hustil ,ale on je klasickej konzument co papouškuje nějaké anonymní příspěvky na fórech,dneska si rve vlasy...
Vasil1982  
2017-01-30 17:42:45

(anonymný užívatel)

Nevím proč záchranáři si kupují takové nekvalitní čtyřkolky,když mají dotací od obcí ,že neví co snimismile2

BerouŇák (anonymný užívatel)

No jo,Journeyman X8 .Měl jsem ho půl roku a byl jsem rád ,že jsem se ho pod cenou zbavil.Pořád sním něco bylo a už mě to nebavilo volat prodejci ,který si se mnou už ke konci vytíral prdel a ani nebral telefony.Asi jsem měl smůlu na kus ,ale jak tak pročítám jiný diskuze ,tak jsem v tom nebyl sám.

V_i_c_i6 (anonymný užívatel)

Já mám Gladiátora 2 roky ,vybral jsem ho na názory které jsou na foru quadmania.Za sebe můžu říct ,že jsem celkem spokojený.Kámoši mají Linhaie a druhý Goes a můžu říct ,že co se týče výkonu a svezeníčka jsme na tom všichni tak nějak podobně.Někde je lepší to jinde zase ono.

BerouŇák (anonymný užívatel)

ono vybírat něco na základě diskuzního fóra je pěkné harakiri.Vem si že třeba takovou Quadmanii ze 70% sponzoruje Journeyman a proto také tento prodejce má možnost pod různými přispěvovateli ovlivňovat lidi svými názory i když se třeba nemusí zakládat na pravdě.U Quadmanii to platí dvounásob .Člověk pak vyplázne 220 000 litříků za X8 a pak mu zbydou jen oči pro pláč jako té záchrané službě smile4nerozumím proč když někdo má čtvrt milionu na čtyřkolku pak se více nezajímá o to co kupuje a nechá se zlanařit nějakými ononymními přispěvovateli tohoto reklamního serveru.