Vtip pro neandrtálce:-) - diskuze

reagovat
Vtip pro neandrtálce:-)  
2014-01-14 12:11:12

Barborka-Bramborka (anonymný užívatel)

Tři chlapi si jdou zašukat na privát.
Čekají v kuchyni a chodí jeden po druhém. První vleze do ložnice a po pár minutách se ozve děsnej křik. Vyleze ven, a chlapi se ho ptají: "Co jsi tam s ní dělal?"
"No přece víte jak mám velký péro, ne?"
Oni: "No, to je fakt, to víme."
On: "Takže jsem jí po chvilce natrhl rodidla."
Jde tam druhej. Zase za chvilku řev jak sviňa. Vyleze ven a na otázku, co s ní dělal odpoví:
"No víte, že mám taky velký péro, ne?"
Oba přitakají, že ví. "Tož, pipku měla natrženou, tak jsem jí to dal do huby a natrhl jsem jí koutky."
Jde tam třetí, za chvilku strašnej řev, on vychází a povídá: "Víte přece, že mám dost malý péro, ne?"
Oba říkají, že to ví. "No, tak jsem jí aspoň zlomil ruku,..." icon
Re: Vtip pro neandrtálce:-)  
2014-01-15 00:00:49

Karolína1993 (anonymný užívatel)

...mně jednou frajer natrhl prdel a musela jsem si to týden ledovat s:cry: icon s:cry:
2014-01-16 16:37:35

Boxer-hajnz (anonymný užívatel)

Opilec nabourá do auta se dvěma homosexuály."Ríško, zavolej policii, pán nám naboural autíčko." "Pánové, nešlo by to bez té policie? Dám vám tisícovku každýmu, víte, mám trochu upito.." "Ríšánku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko a ještě bumbal!" "Pánové, dám vám deset tisíc každému! Před týdnem mi sebrali řidičák." "Ríšulo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko, bumbal a ještě nemá průkazečku!" "Tak víte co, vy buzeranti? Polibte mi oba prdel!" "Ríšulko, nikam nevolej, páníček začíná vyjednávat!" icon icon icon
2014-01-17 10:46:13

Katuška18 (anonymný užívatel)

Já taky jeden přihodím:
Jde vostře nasraný prasátko po lese a potká ho liška: "Co je prasátko, co se tváříš tak nasraně?" "Hele, běž do piči, ty pičo červená!" Jde dál, potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasraný, prasátko?" "Drž hubu, kokote chlupatej, šerednej a prašivej a běž do řiti!" Potká ho medvěd a zeptá se: "Co je ti, prasátko?" "Polib si prdel, ty idiote tlustej, hnusnej, smradlavej!" Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za to, že si tak nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tři,ale jenom dvě přání!" "Tak podívej, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tady ji máš, prasátko! A co druhé přání?" "A teď si to celý vyžer, ty děvko jedna průsvitná!" icon icon icon
2014-02-10 17:02:28

Olin (anonymný užívatel)

a co tenhle:

V čekárně u zvěrolékaře sedí ratlík, vlčák a doga.

Vlčák se ptá ratlíka:“Proč seš tady?“

„Ale sežral jsem pánovi svačinu, tak dostanu injekci.“

„To máš blbý“:dodá vlčák.

Ratlík na to:“Jo to je blbý, a proč seš tady ty vlčáku?“

„Ale rozkousal jsem pánovi pantofle, tak dostanu injekci“

„Hm, to máš taky blbý.“

„Hm, to mám“: zakření se vlčák.

Pak hodí pohled na dogu s otázkou:“A proč seš tady ty?“

„Ale panička se v koupelně vohnula, tak sem jí ho tam šoupnul“

„Hm, tak to bude asi taky injekce co?“

Doga se jen usměje a říká:“Ne, jen zastřihnout drápky!“ icon
2014-02-11 12:08:55

Karolína1993 (anonymný užívatel)

Jedné noci dorazil přítel se svou přítelkyní k ní domu. U vstupních dveří se začnou líbat na dobrou noc a mladík začne být pomalu vzrušený.
Opře se dlaní o zeď, usměje se na ni a povídá: "Miláčku, co kdybys mi ho vykouřila?"
Ona zděšeně odpovídá: "Zbláznil ses? Rodiče nás uvidí!"
"Ale prosím tě! V tuhle hodinu?" Zubí se na ni.
"Ne, prosím tě. Dovedeš si představit, co by se stalo, kdyby nás přistihli?"
"Ale jdi! Nikdo tu není, vaši už spí!"
"Ani náhodou, je to moc nebezpečné!"
"Prosím, prosím, moc tě miluji?!?"
"Ne, ne a ne. Taky tě miluji, ale teď nemohu!"
"Jasně, že můžeš. Prosííím"
"Ne, ne. Fakt nemohu."
"Moc prosím .. "
Najednou se na schodech rozsvítí světlo a ukáže se její mladší sestra v pyžamu, s rozcuchanou hlavou a rozespalým hlasem povídá: "Taťka říká, že už ho máš vykouřit, nebo to mám udělat já. A máma vzkazuje, že kdyby bylo třeba, tak to udělá klidně sama. Jen ať už proboha dá pryč ruku z toho zvonku!"
2014-02-22 10:11:14

primitiv (anonymný užívatel)

2014-04-14 15:07:12

primitiv (anonymný užívatel)

tohle není zrovna vtip,ale má to něco do sebe....
2014-07-05 17:11:09

Olin (anonymný užívatel)

tenhle je taky dobrý.....

Letí orel, pohoda, klídek a najednou stáhne křídla a střihne to kolmo po hlavě dolů… Letí, letí a 15cm nad zemí to vybere…
Vidí to vrabčák a říká: „Orle, orle to bylo super, jak to děláš, nauč mě to!!!“
Orel říká: „Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to kolmo dolů a těsně nad zemí to vybereš… Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v píči!“
Tak letí spolu, najednou stáhnou křídla a valí to kolmo dolů k zemi a těsně nad zemí to vyberou…
Vidí to medvěd a říká: „Týýý jo,to je hustý! Jak to děláte? To chci taky umět. “
A vrabčák mu říká: „Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to kolmo dolů a těsně nad zemí to vybereš… Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v píči!“
Tak medvěd vyleze na útes, rozeběhne se, skočí dolů a valí to kolmo dolů s orlem a vrabčákem.
A jak tak letí, říká vrabčák medvědovi: „Hele medvěde,maš ty vůbec nějaký křídla?“
Medvěd odpoví: „Ne nemám.“
A vrabčák: „Ty vole, ty to máš dobře v píči! icon icon icon
2015-02-18 21:29:39

Primitiv (anonymný užívatel)

Setkají se dva bankéři. Jeden povídá tomu druhému: "Viděl jsi, co ti blbci udělali s korunou? Jsem z toho celou noc nespal."
Druhý odpoví: "Tak to já spal jako malé dítě."
První: "Jak jsi mohl tak klidně spát?"
Druhý: "Klidně? Celou noc jsem probrečel a dvakrát jsem se posral." icon icon icon